Apie Cerakote keramines dangas 2016

Paskelbta: 2016-01-10

Cerakote – amerikiečių produktas užsitarnavęs savo vardą įvairiose srityse (civilinėje ir karo pramonėje, dangų atsparių temperatūroms srityje). Pagrindinės yra dvi produktų grupės: dangos ginklams ir atsparios teperatūrai dangos. Šias grupes papildo atskiri specializuotos paskirties produktai.

Du nauji video apie dangą trumpai: KAS YRA CERAKOTE? ir KOROZOJOS TESTAS GAMTOJE

Dengiami paviršiai specialiai paruošiami ir puškiami Cerakote danga. Sluoksnis labai plonas – tik 0,025-0,05 mm arba 20-50 mikronų ir ja galime dengti praktiškai visas medžiagas- metalus, plastmases net medieną. Judančios dalys nestriginės. Paviršiaus atsparumas, žinoma, dalinai priklauso nuo medžiagos ant kurios dažyta tvirtumo. Plieno pagrindas deformuojai ženkiai mažiau nei medžio. Atradus šias dangas atsivėrė galimybės naudoti jas apsaugai nuo aplinkos poveikio ten, kur anksčiau nebuvo galimybių.  Dabar galime dengti titana ir nerūdyjantį pliena kaip ir kitus metalus. Plati spalvų gama leidžia sukurtį unikalius ir tuo pačiu labai praktiškus sprendimus. Puikiai tinkama ten, kur reikalingas atsparumas cheminėms medžiagoms, korozijai. Kalbant apie ginklų dangas verta paminėti, kad be tradicinių juodos, pilkos spalvų galima rinktis rudas, tamsiai žalias ir kitas spalvas kurios maskuoja. Atsiveria puikios CAMO dengimo galimybės. fantazijai ribų nėra. Dažant ginklus, pastarieji pilnai išardomi. Pagerėja tolerianciijos. Dengiamios ir smulkios dalys. Pasirinktinai dažome vieną ar visas dalis.

Apie ginklo valyma sugrįžus iš lietingos medžioklės ar pratybų galėsite pamiršti – pakaks išvalyti vamzdžio vidų (jis dangomis nedengiams).

Ginklus kurių juodinimas nusitrynęs, paviršiai kurie turi korozijos židinių ar linkęs rudyti galime prikelti antram gyvenymui. Pavyzdžių pasižiūrekite galerijoje.

Antra produktų grupė – temperatūrai atsparios dangos. Šias pamėgo pasaulio moto-auto srities žinovai. Ten kur kiti dažai sudegdavo ir luposi Cerakote pademonstravo savo galimybes. Juodas Harley duslintuvas – kiekvieno save gerbenčio rokerio reikalas.

Dangos turbinoms, stūmokliams, specializuotos termo blokavimo ir termo dispersijos…

Šiomis dangomis dažomi ir automatinių ginklų vamzdžiai.

Taigi, medžiotojai, kariai, pramonės technologai -

Kviečiu susidomejusius rašyti paklausimus ar skambinti, – mielai paaiškinsiu daugiau.

Idomus npriklausomas testas (spausti ČIA, video).

info@cerakote.lt