D.U.K.

Kainos užklausimo generatorius 

Mūsų kolegos JAV sukūrė naują, patobulintą būdą kaip pasiklausti kiek kainuotų jus dominantis produktas, jo padengimas Cerakote.

 Tai galite padaryti šiais žingsniais:

1. Einate į CERAKOTE (USA)  interneto puslapį GALERIJĄ (spausti čia).
2. Pasirenkate, surandate ginklą ar kitą daiktą kuris jums patinka, atidarote pastarojo pagrindini puslapi (paspaudus ant nuotraukos).
3. Dešiniau nuotraukos spaudžiate žalią nuorodą “GET QUOTE”
4. Automatiškai pamatysite Sertifikuotų aplikatorių sarašą kairėje, pažymite kam siųsti paklausimą (apačioje spausti “SEND TO QUOTE”)
5. Užpildote paklausimo formą – savo kontaktus, papildomus klausimus ir spaudžiate “SEND”

 Mes gausime Jūsų paklausimą su nuotrauka kuri jus domina ir atsakysime.

 Kas yra CERAKOTE? ( video anglų kalba 2016 m.) 

CERAKOTE yra unikali keraminio pagrindo danga kuria galima dengti metalus (aliuminį, titaną, nerūdyjanį plieną ir kt.), polimerus (PVC, ABS, kaproloną, nailoną),  medį. NIC Industries sukurta formulė suteikia nepaprastą atsparumą trinčiai, dylimui, atmosfros poveikiui. Ypač tinkama apsaugant nuo korozijos, cheminių medžiagų poveikio, tokių kaip: valikliai, WD-40, alkoholis, acetonas, benzinas, dažų nuėmėjai ir kt. . Įvairūs dandymai, atlikti laboratorijoje rodo, kad CERAKOTE pirmauja keraminių dangų rinkoje.  (žiūr. testavimo skiltį).

Gamintojas: NIC Industries, USA.

Cerkakote-Chemical-Resist-Chart

Kodėl CERAKOTE?
Praktiška – ši keraminė danga turi privalumų kuriais negali pasigirti įprastos ginklų dangos, taip pat nedengtas metalas.
Specialios dangos gali maskuoti terminius skitumus (specialios paskirties ir karo pramonėje, netrukus Lietuvoje turėsime – tik valstybinių tarnybų ir specialios paskirties organizacijoms, KAM, VSD, LPD ir pan.). Šia danga dengti daiktai “pasislepia” IR bangų ruože, nematomi naktinio matymo prietaisams (žiūr TESTAI).
Kosmetinė priemonė mechanizmams ir ginklams.
Pagerina mechanizmu, sriegių tolerancijas.
Patogus būdas personifikuoti jūsų ginklą.
Dregmė, korozija ir kiti metalų priešai – vienas rimčiausių argumentų. (Video anglų kalba – korozijos testas gamtoje)
Maskuojančio efekto galimybės (galime dažyti CAMO).
Kaip ir ką dažyti nusprendžia pats savininkas, nors ir ryškiomis spalvomis, žinoma patarsime.
Išmetimo sistemos dalys dažomos HI-TEMP danga – tepmeratūrinis atsparumas iki 1000 laipsniu ir ne tik juodai…
Profesionaliai patarsime, pasiūlysime dengimo variantus kurie tenkintų jūsų poreikius.

Kodel CERAKOTE geriau nei kitos dangos?
CERAKOTE pradėtas gaminti kaip temperatūrai atspari danga. Keraminis pagrindas demonstruoja savo galimybes ir potencialą kai reikia greito, patikimo, patraukliai atrodančio sprendimo. Ar tai tobula? Ne. Bet, tai viena geriausių, šiai dienai ginklų dangų pasaulyje. Klausimas ar tai panašu į ankstesnes danga, kurias naudojo anksčiau (bent iki 1980)? Ne, nepanašu. Tai geriau atrodanti, tvirtesnė (60% tvirtesnė už tefloną), geresnių savybių, labiau pritaikoma už kitas, net tokiose srityse kaip aviacija, laivyba, karo pramonė. Galime dengti matine, satinu ir kiek blizgia tekstūra.

Kiek kainuoja padengti CERAKOTE?
Kiekvienas atvejis unikalus. Parašykite mums užklausimą. Kaina priklauso nuo dengiamos detalės sudetingumo, kiekio, terminų ir pačios dangos. Preliminari kaina svyruotų nuo 120 EUR už trumpą ginklą ir nuo 250 EUR už ilgą (civilinės konstrukcijos). Tik ilgo ginklo vamzdis nuo 90 EUR.
Motociklų duslintuvai – nuo 155 EUR (komplektas: bakelis, kolektorius ir prispaudimo mova). Priklauso nuo cilindrų skaičiaus ir sudėtingumo.
Turbinos padengimas (išorėje ir viduje): 105 EUR
Mažų gabaritų detalių dengimas – nuo 2-10 EUR/vnt.

Minimali užsakymo suma 50 EUR.

Kainos be PVM.

Ar CERAKOTE – visų dangų “karalius”?
Cerakote – geras pasirinkimas, tačiau ne vienintelis. Asmeniškai ji mums ir kitiems patinka.